Nevydařený víkend v Druztové

V sobotu se, mimořádně na hřišti v Druztové, odehrál druhý zápas sezóny proti FK Nepomuk. Zápas se nám vůbec nevydařil. V první půli nám hráč Nepomuku David Šmíd dal po našich nepřesnostech v obraně ve 14. a 16. minutě dva rychlé slepené góly. Navíc přidal v 57. minutě třetí gól a dovršil tak hattrick. Dál už se fotbal příliš nehrál, když hlavní rozhodčí Hamouz rozehrál karetní partii. V 60. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Michal Pelnář a za řeči dostal červenou i Petr Winkelhofer. Nepomuk tak mohl pohodlně navyšovat náskok. Navíc, po minimálně velmi sporné situaci za již rozhodnutého stavu, dostal v 78. minutě výhodu v podobě pokutového kopu. Z Druztové si tak vezeme nelichotivý výsledek 0:6.