Mladší žáci bodovali

Včera jsme odehráli tři zápasy krajského přeboru v kategoriích mladší žáci, starší žáci a muži. Žáci přivítali doma, na svém hřišti v Bukovci, hosty FK Horažďovice. Oba zápasy žáků skončily, trošku kuriózně, remízou bez jediné vstřelené branky. O výsledku tak nakonec musely rozhodnout až penaltové rozstřely. V nich uspěli jen mladší žáci. Mužské „A“čko vyjelo na venkovní zápas s TJ Lhotou, který se odehrál na hřišti v Chotěšově. Zápas jsme nerozehráli vůbec špatně, možná při nás jen nestálo štěstí po tom, co jsme hned v úvodu utkání nastřelili tyč. Míč se bohužel odrazil mimo brankovou konstrukci. Utkání se mohlo vyvíjet jinak, pokud by se nám podařilo vstřelit první gól. Nestalo se a tak šel do vedení soupeř. V poločase stav nevypadal vůbec beznadějně, když jsme prohrávali 1:0. Druhá půle už ale byla víceméně v režii soupeře a tak jsme těsně před koncem utkání prohrávali nelichotivým rozdílem 5:0. Díky nařízené penaltě v poslední minutě utkání jsme alespoň vstřelili čestný úspěch. Pokutový kop bezpečně proměnil Honza Hibler.