„A“tým další body nepřidal

„A“týmu se bohužel nepodařilo navázat na předchozí zápas a 3 body tentokrát zůstaly v Kolovči. Po výborně odehraném zápasu z minulého týdne si Áčko dělalo zálusk na další body z venkovního zápasu proti TJ Slavoj Koloveč. Přesto, že Koloveč byla před zápasem pasována, především aktuální pozicí v tabulce (1. místo) do role favorita, tak Bolevec rozhodně nehrál druhé housle a favorita potrápil. Kdyby se podařilo proměňovat šance, mohl být výsledek úplně jiný. Bohužel, na „kdyby“ se nehraje a tak si Bolevec z nedělního zápasu odváží prohru 3:1.

Michal Bublík, hrající trenérZačátek zápasu nám nevyšel, na našem vápně jsme ztratili balon a hned prohrávali 1:0. Pak jsme nastřelili tyčku a za chvíli opět po naší velké chybě vylovili druhý gól a mohlo být i hůře. Naštěstí jsme snížili na 2:1 a do konce poločasu jsme byli lepším týmem. Neproměnili jsme ale 5 tutových šancí. Druhý poločas jsme začali dobře, ale vyrovnat se nám nepodařilo. A když domácí dali po brejku hezký gól, tak zápas rozhodli a zbytek zápasu si zkušeně pohlídali. My máme na čem stavět, jdeme správnou cestou a budeme bojovat dál! Domácím gratuluju k výhře. Rozhodčí super.