Mladší žáci změřili síly s TJ Union Plzeň

Na Velký pátek změřili své síly mladší žáci ve 3. kole městského přeboru s TJ Union Plzeň. Hrálo se na domácím hřišti od 16:40. Na rozdíl od minulého týdne, kdy kluci a holky z přípravky mrznuli na Sencu, tentokrát počasí přálo. Hrálo se za velice příjemné teploty kolem 16° za zapadajícího sluníčka. Snad i díky teplému počasí si na zápas našlo cestu opravdu velké množství fanoušků/rodičů. Děkujeme za podporu.

Samotné utkání bylo poměrně vyrovnané a delší dobu nepřinášelo žádnou větší šanci. Až ve 30., tedy v poslední minutě prvního poločasu, se za Bolevec trefil Jan Kadlec. Ve druhém poločasu si více šancí vypracoval Union, ale většina střel šla daleko mimo domácí branku. A jedinou přesnější střelu směrem k šibenici krásným zákrokem zlikvidoval brankář Daniel Kchol. Druhý gól tak padnul na druhé straně, kdy se v 48. minutě pěkně trefil Sebastian Tauš. V poslední minutě Union už jen korigoval skóre po správně nařízeném pokutovém kopu za faul na svého hráče. Pokutový kop s přehledem proměnil Aziz Louati.

Konečný výsledek 2:1 (1:0)