Muži přidávají do tabulky bod

Muži z dnešního zápasu proti Sokolu Kralovice vytěžili pouze bod. Venkovní zápas začínal v 10:15 a hrálo se za velice příjemného počasí. Domácí se mohli hned ve třetí minutě ujmout vedení, kdy velice nebezpečnou střelu někam pod břevno, spíše reflexivním, ale skvělým zákrokem, vyrazil Körny mimo branku. Následovalo několik téměř stoprocentních šancí z naší strany. Asi nejslibnější z nich měl ve 12. minutě Šplíchy (Jan Šlíchal), když šel sám na bránu, ovšem domácího gólmana nedokázal přelobovat ani obstřelit. Po nešikovném zákroku Paškyho (David Paškan) ve vápně šli domácí do vedení 1:0 po nařízené penaltě. Po změně stran jsem byli aktivnější my a vypracovali si další šance. Na gól jsem si ale museli počkat až do 55. minuty, kdy Šplíchy šikovně potáhnul balon do vápna a předložil Ondymu (Ondra Šnaider) a ten bezpečně poslal míč do brány domácích. Krátce na to, po volném přímém kopu blízko domácí branky, který zahrával Bubla (Michal Bublík) rozhodčí nařídil penaltový kop po faulu na Ondru Šnaidera. Míč si na puntík postavil Pelny (Michal Pelnář) a nedal domácímu gólmanovi nejmenší šanci. Utkání se tak pro nás vyvíjelo velice dobře a pomalu jsme mohli pomýšlet na 3 body. Bohužel, v 65. minutě došlo k nešťastnému odrazu míče v našem pokutovém utkání, kdy se balon dostal k domácímu hráči (Jakub Kulhánek) a ten poslal míč za záda Környho, který s ním nemohl absolutně nic dělat a na světelné tabuli se rozsvítilo skóre 2:2, které se již do konce zápasu nezměnilo. Měli jsme možnost získat 3 body, opět jsme ale doplatili na neproměňování tutových šancí. Výsledek zápasu je tak spravedlivý na obě strany. Ještě nutno dodat, že zápas nebyl nijak zvlášť vyhrocený, přesto v něm hlavní rozhodčí rozdal celkem 7 žlutých karet (3 pro domácí, 4 na naší straně).