Dvě návštěvy SK Smíchov na Prokopávce

O víkendu nás na Prokopávce navštívil soupeř z SK Smíchov a to hned dvakrát. V sobotu od 17:30 hráli muži, v neděli od 10h změřili své síly dorostenci.

V mužském zápase se potvrdily papírové předpoklady a i když byl zápas poměrně vyrovnaný, nakonec si 3 body odváží soupeř za výhru 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral v 57. minutě Jakub Krčál. Šance jsme sice měli, ale opět jsme je nedokázali proměnit. Pozitivní je, že šlo z naší strany o disciplinovaný výkon, poměr udělených karet byl 1:5. I když ta na naší straně měla odlišnou barvu 😉

Početní fanoušci obou týmů vytvořili bouřlivou atmosféru. Děkujeme za návštěvu a za podporu!

SSC Bolevec : SK Smíchov (muži) 0:1 (0:0)

Kompletní fotoreportáž ze zápasu ZDE

Na nedělní zápas dorostenců sice nepřišlo tolik diváků, jako na muže, ale zápas byl skutečně zajímavý a jako na houpačce. Především z naší strany, kdy výkony a nasazení šlo nahoru a dolů. Do zápasu jsme nevstoupili dobře, už v 10. minutě jsme prohrávali 0:2. V 17. minutě dokázal snížit Vojta Červený a už se zdálo, že zápas nemusí být vůbec ztracený. Bohužel jsme v závěru prvního poločasu a hlavně na začátku druhého inkasovali zbytečné góly a v 54. minutě jsme prohrávali už 1:5. Kluci ovšem zápas nevzdali a i přes nepříznivý vývoj a zdánlivě ztracený zápas zbytek zápasu nevypustili a rvali se o každý balón. Díky tomu se podařilo snížit na rozdíl dvou branek, kdy se v 58. minutě individuálně prosadil opět Vojta Červený a krátce na to v 60. minutě si po zahrávaném rohu, kdy už nebylo na co čekat, naběhnul do vápna Marek Švehla, dostal se nejvýš nad všechny hráče a parádní hlavičkou poslal míč do brány. Bohužel jsme cca po pěti minutách opět dostali dva slepené góly, kdy svůj hattrick dovršil hráč Smíchova Ruslan Ismailov. Prohrávali jsme tak opět o 4 branky. Kluci zápas nevzdali a hattrick v 69. minutě dokončil Vojta Červený. V 83. minutě dal gól kapitán Mára Konopík a v čase 88. dal svůj druhý gól v zápase Marek Švehla, kdy si opět naběhnul do vápna na zahrávaný roh, vyšrouboval se nejvýš, dostal míč přesně na hlavu a skóroval. Jako stoper se před branku soupeře příliš často nepodívá. Mohl tak po dlouhé době slavit a hned dva vstřelené góly. Tři, pokud počítáme i nešťastně tečovaný míč do vlastní brány ze situace z 54. minuty 😉

I když se kluci ždímali až do poslední minuty a bylo vidět, že opravdu chtějí, víc už ale nezvládli a v 90. minutě zápasu vítězství Smíchova definitivně potvrdil Jiří Louda. Opět musím vyzdvihnout Matyho (Matyáš Černý), který podává stabilně výborné výkony a i v tomto zápase předvedl v bráně několik neskutečných zákroků.

SSC Bolevec : SK Smíchov Plzeň (dorost) 6:8 (1:3)